DLACZEGO PLANETABEE?

Jaki jest TEN Świat dla Ciebie?

Od Weroniki

 

Każdy z nas ma swój osobisty wszechświat. Dla niektórych brzmi patetycznie, ale tak właśnie jest. Żyjemy w pędzie, chaosie, a naszą prawdziwą przystanią są nasi najbliżsi. To najbliżsi stanowią dla nas mur obronny, większy niż największy na świecie mur chiński, a ponadto o wiele ważniejszy, bo – mur duchowy.

Gdybym 20 lat temu wiedziała, to co wiem dziś, pokierowała bym moim życiem nieco inaczej. Ilość i ostrość życiowych zakrętów uczy nas pokory, uczy nas samodyscypliny i wzmaga w nas hart ducha. Zapominamy o sobie, swoim zdrowiu i szczęściu. Chwile przeciekają przez palce, a wraz z nimi nasze poranki, popołudnia i wieczory. Wiem teraz, że trzeba się zatrzymać. Zrobić to jak najszybciej i uznać regułę wzajemności – jeśli my damy dużo miłości rodzinie, otoczeniu,  a nawet wrogowi – on/ona/oni wrócą do nas z tym samym. Dobry deal, prawda? Deal życia. Przychodzę więc do Was wraz z moim fantastycznym zespołem „pszczelo” zapracowanych przyjaciół z Naturalnym Darem z Ukrainy. Tam cenimy świat Pszczół, z kolei apiterapia jest pomocą na każdą dolegliwość tę psychiczną i fizyczną. Chcemy dłużej żyć dla siebie, swoich bliskich, swoich dzieci i po to, by jeszcze zwiedzić świat, może wylądować na innej planecie, może zdobyć Monteverest, a może po prostu się przytulać jak najdłużej.

 

Otwieram Wam świat PLANETY BEE, nasze hasło wejścia na Planetę to – BeehAPI.  
Przekonaj się, że przynosimy szczęście, odganiamy smutki i wzmacniamy ciało nierozłącznie z duchem. 

O Pszczole, Apiterapii  i produktach pszczelich

Produkty pszczele są prozdrowotnym dziełem. Nie są ulepszane, ani koloryzowane, nie mają też odpowiedników w świecie wartości biologicznych i odżywczych. Są skarbem natury, którego stwórca – pszczoła (Apidae)  – jest jej cudem. Ten osobliwy owad jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania ekosystemu, całej planety: daje miód i zapyla rośliny. Produkty pszczele to dzieci przyrody, powstające bez ingerencji człowieka, znane są od tysięcy lat. Ich leczniczo-profilaktyczne właściwości są niezaprzeczalne, zarówno pod kątem niepowtarzalności ich genezy, jak i rezultatów działania.

Należę do rzeszy zwolenników apiterapii, która jest jedną z najskuteczniejszych naturalnych metod leczenia za pomocą produktów pszczelich oraz preparatów, czyli apiterapeutków, ma ona w polskiej nauce również szczególne miejsce. Profesor Czarnecki, profesor Kędzia, profesor Stojko, to są niezaprzeczalnymi autorytetami, które poza badaniem oraz propagowaniem tej niesamowitej dziedziny, wykształciły dobre kadry. Na uniwersytetach medycznych naucza się kierunków medycyny naturalnej, w tym apiterapii.

A. Stojko jest również Prezesem Fundacji Apiterapii i podkreśla, że apiterapia ma dwa oblicza. Pierwsze, dostępne dla każdego, to stosowanie produktów pszczelich, takich jak miód, propolis, mleczko pszczele czy pyłek, w codziennej diecie. Drugie oblicze terapii produktami pochodzenia pszczelego wiąże się z wykorzystaniem ich jako surowców do wyodrębnienia tzw. frakcji farmakologicznych, będących później podstawą leków.

Zwolennicy apiterapii podkreślają, że zwłaszcza dziś, kiedy znacząco obniża się jakość żywności, a ilość chemicznych składników wzrasta,  wskazane jest uzupełnianie diety produktami pszczelimi. Namawiają do korzystania z miodu i innych produktów niemal bez ograniczeń, bo preparatów opartych na produktach pszczelich nie można – w przeciwieństwie do niektórych innych specyfików – przedawkować.

Wszystkie produkty pszczele zawierają duże ilości witamin i mikroelementów, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Wzmacniają odporność organizmu, regulują przemianę materii oraz wspomagają leczenie układu pokarmowego, poprawiają pracę jelit, mają działanie bakteriostatyczne, bakterio- oraz wirusobójcze, wykazują działanie regeneracyjne, immunomodulacyjne oraz znieczulające. Bezwzględnie wszystkie produkty pszczele to naturalne substytuty następcy leków, opartych na chemii. Dlatego też z otwartym sercem zapraszam do żegnania tego, co sztuczne i powrotu do naturalności.

PRODUKTY PlanetaBee: bazują na dziesiątkach całkowicie naturalnych składnikach, powstałych w pszczelnictwie i pozyskanych  z naturalnych warzyw, owoców, korzeni (fitoskładniki), a także wyciągów z roślin lekarskich. Spożywając te produkty zdobywamy energię życiową, przedłużamy sobie życie oraz powracamy do zdrowia.

WYJĄTKOWOŚĆ i PROFESJONALIZM: nasze produkty są tworzone z pasją i troską o zdrowie  przeszło od 19 lat i od początku z założenia, są efektem pieczołowicie przeprowadzonych prac wybitnych naukowców oraz badań klinicznych. Łagodnie, lecz konsekwentnie i z przekonaniem łączymy świat nauki, nowoczesne trend z wielowiekowymi tradycjami stosowania produktów pszczelarskich oraz fitoskładników.

JAKOŚĆ oraz NATURALNOŚĆ: W naszej firmie w wyjątkowy i szczególny sposób troszczymy się i dbamy o środowisko oraz komfort życia naszych konsumentów. Produkcji preparatów i pozyskiwaniu składników z pasiek towarzyszy zawsze bardzo dokładnie weryfikowany proces zbiorów oraz zachowania bezpieczeństwa i czystości składników.

 

NASZE PRODUKTY:
– Nie są testowane na zwierzętach;
– Nie są używane syntetycznie produkowane substancje, barwniki, konserwanty i aromaty, które biorą udział w metabolizmie człowieka i go niszczą;
– Zawsze są mieszane ręcznie;
– Zawsze jest wykorzystywana woda strukturyzowana;
– Składniki są pozyskiwane tylko z wyselekcjonowanych ekologicznych gospodarstw na terenach Ukrainy;
– Najważniejsze : tworzone są z pasją, miłością i troską!

WSZECHŚWIAT W ULACH i FIZYKA KWANTOWA :

To, co tworzy pszczoła-architekt, jest niesamowite. Struktura energetyczna wszechświata jest obecnie badana przez fizyków kwantowych i doskonale pasuje do struktury komórek woskowych. Pszczoły, magazynując miód, w cudowny sposób kopiują naśladują właśnie tę energetyczną strukturę wszechświata. W małym ulu odtwarzany w detalach jest porządek i działanie otaczającego nas wszechbytu.  Tą że energetyczną strukturę wszechświata. Wszystkie informacje, które my, żyjąc na Ziemi, otrzymujemy z kosmosu, w szczególny sposób gromadzą się w komórkach pszczelego ula. Istnieje Jest pewien wzorzec: jeśli pszczoły mają możliwość wyboru miejsca na robienie ula, wybiorą węzeł akumulacji energii ujemnej – strefę geopatogenną. W procesie życia w ulu, strefa patogeniczna zostaje zneutralizowana, linia jest zniekształcona, omija ul. Pszczoły to jedyne stworzenia badane przez ludzi, które nie zostały zmutowane. Na planecie jest 6 ras pszczół, które się nigdy nie krzyżują. Pszczoły mają zdolność tworzenia kwasów nukleinowych, które przechowują informacje genetyczne. Dlatego zadaniem człowieka jest badanie życia pszczół, tworzenie warunków dla ich życia, przyjmowanie  z wdzięcznością i miłością tego, co tworzą. „Dla człowieka pszczoła jest robotnicą, a dla Pana łaską Bożą” – tak mówili na Wschodzie.