CZAS I KOSZTY DOSTAWY

DOSTAWA

 1. Dostawa Towarów jest realizowana na terenie Polski za pośrednictwem:
  1. Firmy kurierskiej, której koszt wysyłki za pośrednictwem DPD wynosi 13,60 zł. Czas Dostawy około 1-3 dni robocze.
  2. Paczkomatów inPost. Koszt wysyłki wynosi 9,99 zł. Czas Dostawy około 2-3 dni robocze.
 2. Czas Dostawy w okresach świątecznych może ulec wydłużeniu.
 3. Opłacony Towar wraz kosztami dostawy zostanie wysłany nie później niż za 2 dni robocze od dnia zaksięgowania środków płatności na rachunku Sprzedawcy.
 4. W wyjątkowych sytuacjach powodujących przedłużenie terminu wysyłki Klient zostanie o tym fakcie poinformowany.
 5. Terminy, koszty i warunki zagranicznych wysyłek będą indywidualnie omawiane z Klientem w zależności od kierunku wysyłki.
 6. Klient jest zobowiązany zbadać doręczoną przesyłkę przed jej odebraniem, czy nie jest uszkodzona. W sytuacji odnotowania ubytku lub uszkodzenia Klient może odmówić odebrania przesyłki oraz zarządzać sporządzenia protokołu od Dostawcy, a następnie poinformować nas o zaistniałym zdarzeniu mailowo lub telefonicznie.
 7. Dochodzenie ewentualnych roszczeń powstałych w trakcie dostawy od Sprzedawcy przez Konsumenta i Przedsiębiorcy na prawach Konsumenta oraz ustalenie osoby odpowiedzialnej za uszkodzenie przesyłki bez protokołu szkody może być bardzo trudnym.
 8. Reklamacje w zakresie dochodzenia ewentualnych roszczeń od Sprzedawcy przez Klientów niebędących Konsumentami oraz Przedsiębiorcami na prawach Konsumentów powstałych w trakcie dostawy bez załączonego protokołu szkody, nie będą rozpatrywane.
 9. Dodatkowo Sprzedawca zaleca otwarcie paczki w obecności kuriera oraz sporządzenie protokołu w przypadku niezgodności dostarczanego Towaru z zamówionym. Powyżej wskazany protokół będzie stanowił podstawę do reklamacji.