Jak Robimy?

Składamy hołd bezcennemu światowi pszczół, które funkcjonują  w niezwykłej strukturze organizacyjnej, posługując się tajemnym, językiem tzw. “tańcem”. Przekazują sobie w ten sposób sygnały o zagrożeniu,  dużych zapasach nektaru, czy pyłku.

Świat pszczół jest bardzo poukładany i przejrzysty, a one same bardzo pracowite, wytrwałe i dokładne, co służy całej rodzinie pszczelej. Czy wiesz, że aby napełnić 450 g słoiczka miodu, musi przy tym pracować 10 pszczół przez całe swoje życie? Oto obraz tego, jak nasza Planeta chce służyć Wam – naszym Przyjaciołom.

Pracujemy, podobnie jak pszczoły, w niezwykłej strukturze organizacyjnej, gdzie każdy z nas, wnosząc pierwiastek swojego dobrego ducha i pracowitości, zbiera dla was i selekcjonuje  cenne wartości i wysokiej klasy naturalne produkty. Chcemy być, jak pszczoły, które zbierają nektar i przetwarzają  w jedne z najbardziej bogatych składników na ziemi, takich jak: miód, pyłek pszczeli, propolis, czy choćby znakomite mleczko pszczele.

Znakomitą porcję informacji o świecie pszczół oraz niezwykłą opowieść o tym – Ambasadorki Weroniki Marczuk polecamy do przeczytania w dziale Dlaczego PlanetaBee? ♥

Zespół PlanetaBee