Co Robimy?

CO ROBIMY?

Jesteśmy orkiestrą “Beeoptymistów”, którzy w pełnej zgodzie z Naturą, zachęcają do jej oswojenia, szerząc filozofię zdrowego i zrównoważonego stylu życia.  Przygotowujemy dla Was artykuły i blog, których tematykę poświęcamy zdrowiu, odmładzaniu ducha i ciała, wspieraniu pszczół i walczymy o ich dłuższe życie na Ziemi.

Dzięki współpracy z ukraińskimi naukowcami, mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe, profesjonalne i całkowicie naturalne suplementy diety, których skład oparty jest na produktach pszczelich i fitowyciągach. Wzmacniamy waszą odporność,  wspieramy pszczoły, współpracujemy z najlepszymi ekspertami właśnie po to, by dać Wam wartości najwyższej klasy i wolność wyboru.

Nie lubimy “bylejakości”. My jak młynarze w młynie, przesiewamy przez sito – sypką i zagmatwaną rzeczywistość, pozostawiając dla was  rzetelne i wiarygodne pole informacyjne. Jakość życia każdego z nas leży w naszych rękach i my czujemy się współodpowiedzialni, oferując  sowitą porcję wybornych produktów, porad  i doświadczeń. Namawiamy do ultra zdrowego życia, do celebracji zdrowych i bio – pozytywnych posiłków. Zachęcamy do medytacji duchowej, do ćwiczenia uważności, do ciekawych form relaksu i aktywności, ale zgodnie z naszymi zasadami – to Wy decydujecie, co zrobicie z tą wiedzą i ze swoim życiem.

Wierzymy, że możemy zaszczepić Wam podobne wartości jak nasze i że zechcesz bywać na naszej Planecie. PlanecieBee.

Zespół PlanetaBee